OGÓLNOPOLSKI PROGRAM EDUKACYJNY "TRZYMAJ FORMĘ!" ? REJESTRACJA ONLINE!


Szanowni Państwo!

Największy wpływ na zdrowie człowieka ma styl życia, na który składają się między innymi takie elementy jak: aktywność fizyczna oraz sposób odżywiania. Tymczasem, ponad 3/4 populacji młodzieży w wieku 11-15 lat uprawia zbyt mało sportu, a około 30% młodzieży w Polsce ma problem z właściwym odżywianiem. Dotyczy to zarówno odsetka osób z nadwagą i otyłością, jak i liczby młodzieży, u której stwierdza się niedożywienie jakościowe oraz tak niebezpieczne dla zdrowia choroby, jak bulimia i anoreksja.

Mając na uwadze te kluczowe dla zdrowia młodych ludzi fakty chcemy zaprosić Państwa do realizacji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!”

Trzymaj Formę! to program skierowany do uczniów klas V ? VIII szkół podstawowych, oraz ich rodziców. Jego głównym celem jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety, w oparciu o odpowiedzialność indywidualną i wolny wybór jednostki.

Nie pozostawajcie Państwo obojętni na zdrowie i potrzeby młodych ludzi, wypełnijcie deklarację i przyłączcie się do realizacji Programu!

https://www.trzymajforme.pl/start-16

To view this page ensure that Adobe Flash Player version 10.0.0 or greater is installed.